Koyotl
Polska

Czym jest gra przeglądarkowa Koyotl?Koyotl jest w naszej darmowej grze na przeglądarkę złym charakterem, który pragnie przejąć moc 5 elementów. Ty natomiast zostałeś wybrany spośród wszystkich innych plemiennych wojowników, by pokrzyżować plany mrocznego szamana w naszej przygodowej grze akcji.
W grze Koyotl zanurzasz się w fantastyczną krainę pełną przygód i trójwymiarowy świat, który z pewnością Cię oczaruje! Kompleksowy świat o ogromnym terytorium do odkrycia i dzikie walki czekają już właśnie na CIEBIE!

W darmową grę na przeglądarkę Koyotl możesz grać w przeglądarce swojego wyboru bez konieczności instalacji, co umożliwia Ci granie w grę z każdego komputera, który ma dostęp do internetu i aktualną wersję flash playera. Jedynym warunkiem jest rejestracja i utworzenie konta w grze. Po zalogowaniu do gry możesz niezwłocznie rozpocząć swoją wielką przygodę!
Nasza gra online jest kompleksową grą na przeglądarkę, w której możesz rozwijać swój charakter wedle własnego upodobania. W celu rozwoju charakteru zaoferowane zostają Ci najróżniejsze zaawansowane i dopracowane do perfekcji przez naszych programistów możliwości, które mają wpływ na dalszy przebieg gry.
Koyotl należy do gatunku gier na przeglądarkę 3D i jest grą RPG (role playing game). Odkładając fałszywą skromność na bok stwierdzić musimy, że nasza gra to prawdziwa perła wśród gier na przeglądarkę 3D stworzona w efekcie wielomiesięcznych dla wiernych fanów przez kuźnię Upjers.
Świat Koyotl jest przeogromny i zaprojektowany z fantazją, więc jesteśmy przekonani, że również i Ty będziesz zachwycony naszą nową super grą przeglądarkową 3D! :)

W naszej grze RPG w 3D wcielasz się w rolę wojownika plemienia i zanurzasz w świat fantasy, który oczarowuje Cię trójwymiarem, akcją i przygodą! Zanim jednak po zarejestrowaniu będziesz mógł rozpocząć grę, musisz wykreować swój własny charakter.

Do wyboru masz kilka różnych ras:
Niedźwiedzie
Kruki
Borsuki
Kojoty (Rasa premium)
Karibu (Rasa premium)

Poszczególne rasy opanowują jeden z pięciu elementów, które odgrywają kolosalną rolę w naszej legendarnej grze przygodowej.

Niedźwiedzie opanowują element ognia
Kruki opanowują element lodu
Borsuki opanowują element kamienia
Jaszczury opanowują element kwasu
Kojoty opanowują element błyskawicy
Karibu opanowują element kwasu

Po wyborze jednej z ras i wyglądu Twojego charakteru musisz jeszcze nadać mu imię i... możesz wyruszyć na podbój świata Koyotl! Zostajesz niezwłocznie wciągnięty w losy świata, stopniowo wprowadzony w tajniki jego funkcjonowania i wyszkolony do rangi wojownika plemiennego. Dzięki krótkiemu wprowadzeniu do gry masz okazję zapoznać się z najważniejszymi zasadami funkcjonowania świata Koyotl.

Jak tylko nabierzesz odrobiny pewności w nawigacji, ogromy i arcyciekawy świat Koyotl stanie przed Tobą otworem! Swoją przygodę rozpoczynasz w Mieście trzech wiatrów. Dzięki wykonywaniu zadań (questów), które wysyłają Cię w misje w różne części świata Koyotl zdobywasz coraz więcej doświadczenia, rośniesz w siłę i tym samym ulepszasz swój charakter. Za każdy wykonany z powodzeniem quest zostajesz nagrodzony. Jak o nagrody za questy lub łupy z pokonanych przeciwników czekają na Ciebie części uzbrojenia, broń, eliksiry, oraz innego rodzaju przedmioty. W Mieście trzech wiatrów znajdziesz różnego rodzaju handlarzy, arenę, w której staczać możesz potyczki z innymi graczami lub odbywać wyprawy wojenne z innymi plemionami, a także siedzibę Twojego plemienia, Ołtarz bogów, na którym zaczarować możesz swoje uzbrojenie i tym samym podwyższają jego jakość oraz innego rodzaju atrakcje. W Hali starszych regularnie otrzymasz nowe zadania, abyś systematycznie mógł wyruszać po nowe przygody i nie nudził się ani przez chwilę!
W drogę wojowniku! Czeka na Ciebie mnóstwo pasjonujących zadań na tropie tajemnicy świata Koyotl, którą będziesz odkrywał krok po kroczku w miarę poznawania tajemniczego i pasjonującego świata Koyotl. Niesamowite stworzenia niespotykanych w realu gatunków czekają na zmierzenie się z Tobą w walce!W darmowej grze na przeglądarkę Koyotl możesz zapomnieć się w utrzymanym w stylu indiańsko - szamańskim świecie fantasy, dzięki któremu zostawisz za sobą szarą rzeczywistość za oknem. Przeogromny świat Koyotl z mnóstwem niespodzianek czeka właśnie na Ciebie! W naszym świecie wcielasz się w rolę wojownika plemiennego i ratujesz zagrożony zagładą świat Koyotl. Gra na przeglądarkę Koyotl czeka właśnie na takiego wojownika plemiennego jak Ty - zaangażowanego, nieustraszonego i gotowego ratować zagrożony zagładą legendarny świat! Nie zwlekaj więc, zakładaj konto i rozpocznij misję ratowania świata! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy dopracowany w każdym szczególe fantazyjny świat, w którym możesz zanurzyć się w pasjonującą historię i stać się jej częścią zmieniając bieg historii legendarnego świata fantasy Koyotl. Czekamy na Twoją włócznię wojowniku plemienia!

Story do gry przeglądarkowej Koyotl

Story do darmowej gry przeglądarkowej Koyotl

Plemienni wojownicy i szamani ze świata Koyotl pozdrawiają Cię! Howgh! Kto z nas nie marzył jako dziecko o indiańskich zabawach? Ba! Niektórzy twierdzili nawet: "Jak będę duży, to zostanę Indianinem!" :) Każdy z nas grał już pewnie kiedyś w gry fantasy i stworzył sam lub wspólnie z przyjaciółmi swój własny wyimaginowany świat, w którym staczane były bohaterskie walki i miały miejsce pasjonujące przygody!
Tworząc darmową grę fantasy na przeglądarkę Koyotl mieliśmy przed oczyma właśnie ten cel - stworzenie świata pełnego przygód i tajemnic, w którym każdy znajdzie odskocznię od rzeczywistości. Koyotl, legendarna gra przeglądarkowa porwie cię od pierwszych chwil w pasjonujący świat pełen mitycznych historii.
W naszym owianym spirytualna nutką świecie 3D wcielasz się w rolę bohatera, w którego rękach leżą losy całego świata i uratowanie go przed zagładą! Howgh!

A oto i historia świata Koyotl...

Przed niezliczonymi księżycami, kiedy to świat jaki dziś znamy właśnie powstawał, panował powszechny chaos i zniszczenie. Zimne, gołe i surowe okolice nie stwarzały bynajmniej przyjaznych warunków do życia. Niewyobrażalnym było wręcz, że może się tutaj rozwinąć jakakolwiek egzystencja... Pięć elementów - ogień, lód, kwas, błyskawice i kamień było jeszcze młodych i nieokiełznanych.

Dlatego też pierwsze istoty żyjące - niedźwiedzie, kruki, jaszczury, borsuki i kojoty były zmuszone udać się pod ziemię i żyły tam przez długi czas, zanim bogowie nie rozpoznali, że stworzony przez nich świat bez istot żyjących pozbawiony jest wszelkiego uroku i bardzo samotny... Wówczas postanowili powiązać nadmierną dawkę mocy poszczególnych elementów z totemami. Każdemu z totemów został przyporządkowany jeden z pięciu elementów, następnie miały zostać one rozdzielone wśród wszystkich plemion zamieszkujących świat.

Zwierzchnik bogów Sotuqnangu zastanawiał się w jaki sposób może nawiązać potajemnie kontakt z plemionami żyjącymi pod ziemią nie wprawiając ich w przerażenie i sprowadzić je z powrotem na powierzchnię. Po długim namyśle postanowił ukazać się szamanom poszczególnych plemion jako wizja. W pierwszej wizji chciał przekazać szamanom gdzie znajdą totemy, w drugiej - w jaki sposób powinni z nimi postępować.

Wszystkie plemiona z wyjątkiem kojotów zastosowały się do wskazówek. Koyotl zatrzymał totem przy sobie, nie kierując się jednakże wcale egoistycznymi pobudkami lub żądzą władzy, lecz uważał, że totem będzie najbezpieczniejszy pod jego pieczą.

Niestety posiadanie totemu miało mały efekt uboczny - moc totemu, który Koyotl nosił przy sobie stawała się z czasem coraz potężniejsza! Pewnego dnia potęga totemu opętała bez reszty Koyotla i stał się on chciwy, złośliwy i żądny władzy. Jego moc kontrolowania elementu błyskawicy spotęgowała się przez wpływ totemu.

Jaszczury dowiedziały się pewnego dnia, że Koyotl nosi totem przy sobie i zaczęły słusznie się obawiać, że kojoty wykorzystają potężną moc totemu, aby zagarnąć dla siebie również i inne totemy. W związku z tym wpadły w panikę oczekując nadchodzącego ataku kojotów. Ponieważ najlepszą formą obrony jest atak Sloth, szaman jaszczurów, postanowił rozpocząć wojnę przeciwko kojotom, aby zdobyć dla swego plemienia totem błyskawicy.

Dokładnie w tym przełomowym momencie historii pojawiasz się w świecie Koyotl, by zmienić koleje historii i odcisnąć swoje piętno na rozwoju świata!

Gra RPG Koyotl stwarza możliwość zanurzenia się w ogromny świat pełen niespodzianek i fantastycznych przygód! Pośród innych gier 3D nasz Koyotl utrzymany w indiańsko - szamańskiej atmosferze i usytuowany w ogromnym świecie fantasy jest grą jedyną w swoim rodzaju. W naszej grze przeglądarkowej Koyotl masz możliwość kreowania charakteru wedle własnego upodobania. Jako nieustraszony i nieugięty wojownik wierny swojemu plemieniu stawisz w naszym świecie czoła niejednej przygodzie!

Przyzwyczaj się do myśli, że to właśnie TY jesteś bohaterem, który może powstrzymać zdeprawowanego Koyotla przed zniszczeniem świata! Nie zwlekaj więc i zarejestruj się naszej grze na przeglądarkę 3D, zostań plemiennym wojownikiem jak przepowiedziały duchy przodków i uratuj fantastyczny świat 3D przed zgubnym wpływem zła!

Features gry na przeglądarkę 3D Koyotl!

Chroń jedyny w swoim rodzaju Świat 3D Koyotl!
Rozpoczynasz grę w naszej darmowej grze akcji jako kandydat na członka plemienia.
Gra przeglądarkowa Koyotl przygotuje Cię stopniowo na oczekujące Cię wyzwania. Jak tylko zdasz egzamin na wojownika plemiennego, zostaniesz wypuszczony na głębokie wody naszej fascynującej gry na przeglądarkę w 3D! Czekają tam na Ciebie liczne i trudne wyzwania, którym jednak z pewnością stawisz czoła mężny wojowniku!

Kreuj i ulepszaj swój charakter w naszej grze przeglądarkowej!
W miarę rozwoju gry znajdował będziesz różnego rodzaju przedmioty takie jak uzbrojenie i broń, dzięki którym możesz wciąż ulepszać swój charakter, aby nieprzerwanie rósł w siłę. Ponadto do Twojej dyspozycji oddaliśmy możliwość zaczarowania zarówno broni jak i uzbrojenia, aby ulepszyć zadawane przez nie ciosy czy też wartość ochronną. Możesz również wyuczyć się pewnych zdolności, które aktywują dodatkowe ataki.

Sukcesy w grze online!
Poprzez wykonywanie questów, pokonywanie przeciwników, zbieranie przedmiotów, itp. zdobywasz tak zwane sukcesy. Jakie sukcesy znajdują się na Twoim koncie, dowiedzieć się możesz w przeglądzie charakteru.

Potyczki (PvP) i wyprawy wojenne!
Darmowa gra na przeglądarkę Koyotl oferuje każdemu wojownikowi plemienia również możliwość zmierzenia się z innymi graczami na arenie lub pokonywanie ramię w ramię z innymi wojownikami niezliczonych fal przeciwników.

Miasto trzech wiatrów!
Miasto trzech wiatrów jest centrum świata Koyotl, w którym otrzymujesz nowe zadania do wykonania, w którym możesz handlować z NPCs i innymi graczami itp. Znajdziesz tutaj wszystko, o czym tylko może zamarzyć dusza mężnego wojownika plemiennego!

Plemię!
Jako plemienny wojownik masz możliwość przystąpienia do jednego z plemion lub założenia własnego plemienia. Jako członek plemienia możesz nauczyć się dodatkowych umiejętności! Twoje plemię może również prowadzić wojny z innymi plemionami, które rozgrywane są w arenie w Mieście trzech wiatrów.

Owiana legendą i mityczna gra na przeglądarkę!
Aby ochraniać fantastyczny świat Koyotl musisz wypełniać niezliczone zadania. Zmierz się w arenie z innymi wojownikami i dowiedź, że jesteś najlepszy i najsilniejszy z nich wszystkich! Wyposaż swój charakter w najlepsze epickie części uzbrojenia i bronie, by stać się najpotężniejszym wojownikiem w naszym świecie pełnym magii! Jedyna w swoim rodzaju gra online Koyotl, która wśród wielu gier na przeglądarkę oferuje wyróżniający się z nich fantastyczny i owiany legendą świat 3D oczaruje Cię od pierwszego wejrzenia! Wykreuj swój własny niepowtarzalny charakter w naszej grze przygodowej online i dowiedź swojej odwagi!
Dołącz do wspólnoty graczy grających w grę na przeglądarkę Koyotl i przyczyń się do uratowania mitycznego świata! To TY jesteś wybrańcem!


Chciałbyś zagrać również w inne darmowe gry Upjers? Na naszym portalu znajdziesz z pewnością niejedną grę, która Cię porwie! :) http://pl.upjers.com/

Impressum

dla strony www.koyotl.pl

Zakres odpowiedzialności
Impressum dotyczy tylko i wyłącznie wyżej wymienionych usług w internecie.

Rozgraniczenie kompetencji
Obecność w internecie jest częścią światowego www i tym samym powiązana jest z obcymi, wciąż zmieniającymi się stronami internetowymi, które nie podlegają temu obszarowi odpowiedzialności i dla których w związku z tym nie obowiązują następujące informacje. Ponieważ linki nie mogą być niezgodne z prawem i obyczajami sprawdziliśmy dokładnie ich zawartość przed zamieszczeniem ich na naszych stronach. Linki prowadzące do obcych projektów w sieci rozpoznacie po tym, że zostaną otwarte w nowym oknie.

Oferent usługi
Upjers GmbH & Co. KG
Sąd rejonowy w Bambergu, rejestr handlowy: HRA Bamberg 10694
Adres: Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy
Adres Email: mail@Upjers.com
Telefon: 0049951/3015835 (nie dla Supportu!)
Link do supportu: Formularz Supportu

Numer identyfikacji podatkowej: 207 179 51108
Administracja: Upjers Verwaltungs GmbH
Adres: Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy
Numer ewidencyjny firmy: HRB Bamberg 5558
Prezes firmy: Klaus Schmitt

Odpowiedzialny za ochronę młodzieży
Adwokat Dr.Andreas Lober, Schulte Riesenkampff Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
Email: jugendschutzbeauftragter@Upjers.com

Ochrona danych
Dane personalne użytkowników gromadzone są tylko i wyłącznie za ich wiedzą i zgodą. Na wniosek mogą Państwo otrzymać bezpłatnie informacje na temat zapisanych informacji osobowych użytkownika. W tym celu proszę zwrócić się do: mail@Upjers.com

Ograniczenie odpowiedzialności
Treść naszego projektu internetowego została skrupulatnie zbadana i stworzona w dobrej wierze. Mimo tego nie rościmy sobie prawa do stuprocentowej aktualności, jakości, kompletności i prawidłowości naszych informacji. Nie ponosimy również odpowiedzialności za długi, które powstały na wskutek zaufania pokładanego w naszą stronę i korzystania z niej.