Koyotl
Polska

Czym jest gra przeglądarkowa Koyotl?Koyotl jest w naszej darmowej grze na przeglądarkę złym charakterem, który pragnie przejąć moc 5 elementów. Ty natomiast zostałeś wybrany spośród wszystkich innych plemiennych wojowników, by pokrzyżować plany mrocznego szamana w naszej przygodowej grze akcji.
W grze Koyotl zanurzasz się w fantastyczną krainę pełną przygód i trójwymiarowy świat, który z pewnością Cię oczaruje! Kompleksowy świat o ogromnym terytorium do odkrycia i dzikie walki czekają już właśnie na CIEBIE!

W darmową grę na przeglądarkę Koyotl możesz grać w przeglądarce swojego wyboru bez konieczności instalacji, co umożliwia Ci granie w grę z każdego komputera, który ma dostęp do internetu i aktualną wersję flash playera. Jedynym warunkiem jest rejestracja i utworzenie konta w grze. Po zalogowaniu do gry możesz niezwłocznie rozpocząć swoją wielką przygodę!
Nasza gra online jest kompleksową grą na przeglądarkę, w której możesz rozwijać swój charakter wedle własnego upodobania. W celu rozwoju charakteru zaoferowane zostają Ci najróżniejsze zaawansowane i dopracowane do perfekcji przez naszych programistów możliwości, które mają wpływ na dalszy przebieg gry.
Koyotl należy do gatunku gier na przeglądarkę 3D i jest grą RPG (role playing game). Odkładając fałszywą skromność na bok stwierdzić musimy, że nasza gra to prawdziwa perła wśród gier na przeglądarkę 3D stworzona w efekcie wielomiesięcznych dla wiernych fanów przez kuźnię Upjers.
Świat Koyotl jest przeogromny i zaprojektowany z fantazją, więc jesteśmy przekonani, że również i Ty będziesz zachwycony naszą nową super grą przeglądarkową 3D! :)

W naszej grze RPG w 3D wcielasz się w rolę wojownika plemienia i zanurzasz w świat fantasy, który oczarowuje Cię trójwymiarem, akcją i przygodą! Zanim jednak po zarejestrowaniu będziesz mógł rozpocząć grę, musisz wykreować swój własny charakter.

Do wyboru masz kilka różnych ras:
Niedźwiedzie
Kruki
Borsuki
Kojoty (Rasa premium)
Karibu (Rasa premium)

Poszczególne rasy opanowują jeden z pięciu elementów, które odgrywają kolosalną rolę w naszej legendarnej grze przygodowej.

Niedźwiedzie opanowują element ognia
Kruki opanowują element lodu
Borsuki opanowują element kamienia
Jaszczury opanowują element kwasu
Kojoty opanowują element błyskawicy
Karibu opanowują element kwasu

Po wyborze jednej z ras i wyglądu Twojego charakteru musisz jeszcze nadać mu imię i... możesz wyruszyć na podbój świata Koyotl! Zostajesz niezwłocznie wciągnięty w losy świata, stopniowo wprowadzony w tajniki jego funkcjonowania i wyszkolony do rangi wojownika plemiennego. Dzięki krótkiemu wprowadzeniu do gry masz okazję zapoznać się z najważniejszymi zasadami funkcjonowania świata Koyotl.

Jak tylko nabierzesz odrobiny pewności w nawigacji, ogromy i arcyciekawy świat Koyotl stanie przed Tobą otworem! Swoją przygodę rozpoczynasz w Mieście trzech wiatrów. Dzięki wykonywaniu zadań (questów), które wysyłają Cię w misje w różne części świata Koyotl zdobywasz coraz więcej doświadczenia, rośniesz w siłę i tym samym ulepszasz swój charakter. Za każdy wykonany z powodzeniem quest zostajesz nagrodzony. Jak o nagrody za questy lub łupy z pokonanych przeciwników czekają na Ciebie części uzbrojenia, broń, eliksiry, oraz innego rodzaju przedmioty. W Mieście trzech wiatrów znajdziesz różnego rodzaju handlarzy, arenę, w której staczać możesz potyczki z innymi graczami lub odbywać wyprawy wojenne z innymi plemionami, a także siedzibę Twojego plemienia, Ołtarz bogów, na którym zaczarować możesz swoje uzbrojenie i tym samym podwyższają jego jakość oraz innego rodzaju atrakcje. W Hali starszych regularnie otrzymasz nowe zadania, abyś systematycznie mógł wyruszać po nowe przygody i nie nudził się ani przez chwilę!
W drogę wojowniku! Czeka na Ciebie mnóstwo pasjonujących zadań na tropie tajemnicy świata Koyotl, którą będziesz odkrywał krok po kroczku w miarę poznawania tajemniczego i pasjonującego świata Koyotl. Niesamowite stworzenia niespotykanych w realu gatunków czekają na zmierzenie się z Tobą w walce!W darmowej grze na przeglądarkę Koyotl możesz zapomnieć się w utrzymanym w stylu indiańsko - szamańskim świecie fantasy, dzięki któremu zostawisz za sobą szarą rzeczywistość za oknem. Przeogromny świat Koyotl z mnóstwem niespodzianek czeka właśnie na Ciebie! W naszym świecie wcielasz się w rolę wojownika plemiennego i ratujesz zagrożony zagładą świat Koyotl. Gra na przeglądarkę Koyotl czeka właśnie na takiego wojownika plemiennego jak Ty - zaangażowanego, nieustraszonego i gotowego ratować zagrożony zagładą legendarny świat! Nie zwlekaj więc, zakładaj konto i rozpocznij misję ratowania świata! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy dopracowany w każdym szczególe fantazyjny świat, w którym możesz zanurzyć się w pasjonującą historię i stać się jej częścią zmieniając bieg historii legendarnego świata fantasy Koyotl. Czekamy na Twoją włócznię wojowniku plemienia!

Story do gry przeglądarkowej Koyotl

Story do darmowej gry przeglądarkowej Koyotl

Plemienni wojownicy i szamani ze świata Koyotl pozdrawiają Cię! Howgh! Kto z nas nie marzył jako dziecko o indiańskich zabawach? Ba! Niektórzy twierdzili nawet: "Jak będę duży, to zostanę Indianinem!" :) Każdy z nas grał już pewnie kiedyś w gry fantasy i stworzył sam lub wspólnie z przyjaciółmi swój własny wyimaginowany świat, w którym staczane były bohaterskie walki i miały miejsce pasjonujące przygody!
Tworząc darmową grę fantasy na przeglądarkę Koyotl mieliśmy przed oczyma właśnie ten cel - stworzenie świata pełnego przygód i tajemnic, w którym każdy znajdzie odskocznię od rzeczywistości. Koyotl, legendarna gra przeglądarkowa porwie cię od pierwszych chwil w pasjonujący świat pełen mitycznych historii.
W naszym owianym spirytualna nutką świecie 3D wcielasz się w rolę bohatera, w którego rękach leżą losy całego świata i uratowanie go przed zagładą! Howgh!

A oto i historia świata Koyotl...

Przed niezliczonymi księżycami, kiedy to świat jaki dziś znamy właśnie powstawał, panował powszechny chaos i zniszczenie. Zimne, gołe i surowe okolice nie stwarzały bynajmniej przyjaznych warunków do życia. Niewyobrażalnym było wręcz, że może się tutaj rozwinąć jakakolwiek egzystencja... Pięć elementów - ogień, lód, kwas, błyskawice i kamień było jeszcze młodych i nieokiełznanych.

Dlatego też pierwsze istoty żyjące - niedźwiedzie, kruki, jaszczury, borsuki i kojoty były zmuszone udać się pod ziemię i żyły tam przez długi czas, zanim bogowie nie rozpoznali, że stworzony przez nich świat bez istot żyjących pozbawiony jest wszelkiego uroku i bardzo samotny... Wówczas postanowili powiązać nadmierną dawkę mocy poszczególnych elementów z totemami. Każdemu z totemów został przyporządkowany jeden z pięciu elementów, następnie miały zostać one rozdzielone wśród wszystkich plemion zamieszkujących świat.

Zwierzchnik bogów Sotuqnangu zastanawiał się w jaki sposób może nawiązać potajemnie kontakt z plemionami żyjącymi pod ziemią nie wprawiając ich w przerażenie i sprowadzić je z powrotem na powierzchnię. Po długim namyśle postanowił ukazać się szamanom poszczególnych plemion jako wizja. W pierwszej wizji chciał przekazać szamanom gdzie znajdą totemy, w drugiej - w jaki sposób powinni z nimi postępować.

Wszystkie plemiona z wyjątkiem kojotów zastosowały się do wskazówek. Koyotl zatrzymał totem przy sobie, nie kierując się jednakże wcale egoistycznymi pobudkami lub żądzą władzy, lecz uważał, że totem będzie najbezpieczniejszy pod jego pieczą.

Niestety posiadanie totemu miało mały efekt uboczny - moc totemu, który Koyotl nosił przy sobie stawała się z czasem coraz potężniejsza! Pewnego dnia potęga totemu opętała bez reszty Koyotla i stał się on chciwy, złośliwy i żądny władzy. Jego moc kontrolowania elementu błyskawicy spotęgowała się przez wpływ totemu.

Jaszczury dowiedziały się pewnego dnia, że Koyotl nosi totem przy sobie i zaczęły słusznie się obawiać, że kojoty wykorzystają potężną moc totemu, aby zagarnąć dla siebie również i inne totemy. W związku z tym wpadły w panikę oczekując nadchodzącego ataku kojotów. Ponieważ najlepszą formą obrony jest atak Sloth, szaman jaszczurów, postanowił rozpocząć wojnę przeciwko kojotom, aby zdobyć dla swego plemienia totem błyskawicy.

Dokładnie w tym przełomowym momencie historii pojawiasz się w świecie Koyotl, by zmienić koleje historii i odcisnąć swoje piętno na rozwoju świata!

Gra RPG Koyotl stwarza możliwość zanurzenia się w ogromny świat pełen niespodzianek i fantastycznych przygód! Pośród innych gier 3D nasz Koyotl utrzymany w indiańsko - szamańskiej atmosferze i usytuowany w ogromnym świecie fantasy jest grą jedyną w swoim rodzaju. W naszej grze przeglądarkowej Koyotl masz możliwość kreowania charakteru wedle własnego upodobania. Jako nieustraszony i nieugięty wojownik wierny swojemu plemieniu stawisz w naszym świecie czoła niejednej przygodzie!

Przyzwyczaj się do myśli, że to właśnie TY jesteś bohaterem, który może powstrzymać zdeprawowanego Koyotla przed zniszczeniem świata! Nie zwlekaj więc i zarejestruj się naszej grze na przeglądarkę 3D, zostań plemiennym wojownikiem jak przepowiedziały duchy przodków i uratuj fantastyczny świat 3D przed zgubnym wpływem zła!

Features gry na przeglądarkę 3D Koyotl!

Chroń jedyny w swoim rodzaju Świat 3D Koyotl!
Rozpoczynasz grę w naszej darmowej grze akcji jako kandydat na członka plemienia.
Gra przeglądarkowa Koyotl przygotuje Cię stopniowo na oczekujące Cię wyzwania. Jak tylko zdasz egzamin na wojownika plemiennego, zostaniesz wypuszczony na głębokie wody naszej fascynującej gry na przeglądarkę w 3D! Czekają tam na Ciebie liczne i trudne wyzwania, którym jednak z pewnością stawisz czoła mężny wojowniku!

Kreuj i ulepszaj swój charakter w naszej grze przeglądarkowej!
W miarę rozwoju gry znajdował będziesz różnego rodzaju przedmioty takie jak uzbrojenie i broń, dzięki którym możesz wciąż ulepszać swój charakter, aby nieprzerwanie rósł w siłę. Ponadto do Twojej dyspozycji oddaliśmy możliwość zaczarowania zarówno broni jak i uzbrojenia, aby ulepszyć zadawane przez nie ciosy czy też wartość ochronną. Możesz również wyuczyć się pewnych zdolności, które aktywują dodatkowe ataki.

Sukcesy w grze online!
Poprzez wykonywanie questów, pokonywanie przeciwników, zbieranie przedmiotów, itp. zdobywasz tak zwane sukcesy. Jakie sukcesy znajdują się na Twoim koncie, dowiedzieć się możesz w przeglądzie charakteru.

Potyczki (PvP) i wyprawy wojenne!
Darmowa gra na przeglądarkę Koyotl oferuje każdemu wojownikowi plemienia również możliwość zmierzenia się z innymi graczami na arenie lub pokonywanie ramię w ramię z innymi wojownikami niezliczonych fal przeciwników.

Miasto trzech wiatrów!
Miasto trzech wiatrów jest centrum świata Koyotl, w którym otrzymujesz nowe zadania do wykonania, w którym możesz handlować z NPCs i innymi graczami itp. Znajdziesz tutaj wszystko, o czym tylko może zamarzyć dusza mężnego wojownika plemiennego!

Plemię!
Jako plemienny wojownik masz możliwość przystąpienia do jednego z plemion lub założenia własnego plemienia. Jako członek plemienia możesz nauczyć się dodatkowych umiejętności! Twoje plemię może również prowadzić wojny z innymi plemionami, które rozgrywane są w arenie w Mieście trzech wiatrów.

Owiana legendą i mityczna gra na przeglądarkę!
Aby ochraniać fantastyczny świat Koyotl musisz wypełniać niezliczone zadania. Zmierz się w arenie z innymi wojownikami i dowiedź, że jesteś najlepszy i najsilniejszy z nich wszystkich! Wyposaż swój charakter w najlepsze epickie części uzbrojenia i bronie, by stać się najpotężniejszym wojownikiem w naszym świecie pełnym magii! Jedyna w swoim rodzaju gra online Koyotl, która wśród wielu gier na przeglądarkę oferuje wyróżniający się z nich fantastyczny i owiany legendą świat 3D oczaruje Cię od pierwszego wejrzenia! Wykreuj swój własny niepowtarzalny charakter w naszej grze przygodowej online i dowiedź swojej odwagi!
Dołącz do wspólnoty graczy grających w grę na przeglądarkę Koyotl i przyczyń się do uratowania mitycznego świata! To TY jesteś wybrańcem!


Chciałbyś zagrać również w inne darmowe gry Upjers? Na naszym portalu znajdziesz z pewnością niejedną grę, która Cię porwie! :) http://pl.upjers.com/

Deklaracja o ochronie danych

Oto deklaracja w sprawie ochrony danych firmy Upjers GmbH & Co. KG, Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy. Obowiązuje ona na wszystkich stronach internetowych oferenta serwisu (Upjers) oraz we wszystkich obsługiwanych przez niego grach.
By móc korzystać z usług oferowanych przez firmę Upjers konieczna jest zgoda użytkownika na poniżej opisany sposób zbierania, przechowywania i przetwarzania jego danych. Zgoda użytkownika może zostać w każdej chwili wycofana ze skutkami jej wycofania na przyszłość. W tym przypadku gracz odwołujący swoją zgodę traci definitywnie prawo do korzystania z jakichkolwiek usług firmy Upjers.

Poniżej opisujemy pokrótce najważniejsze pojęcia związane ze zrozumieniem kwestii ochrony danych:

Słowniczek

Czym są dane osobowe?
Dane osobowe są danymi umożliwiającymi identyfikację użytkownika. Należą do nich na przykład imię, nazwisko, adres email, numer telefonu, adres lub numery kart kredytowych użytkownika.

Czym są dane użytkownika?
Dane użytkownika są danymi gromadzonymi, zapisywanymi i przetwarzanymi przez firmę Upjers w momencie kontaktowania się użytkownika z jakimkolwiek serwisem oferenta usługi (strony internetowe, gry, forum). Dane użytkownika umożliwiają przede wszystkim jego identyfikację (nazwa gracza/domeny, adres IP komputera użytkownika), za pomocą którego łączy się on z oferentem danej usługi.

Czym są adresy IP?
Adresy IP służą identyfikacji urządzeń (komputerów), które łączą się z internetem. Każdemu komputerowi, który łączy się z internetem może zostać przyporządkowana pewna kombinacja cyfr, które umożliwią jego identyfikację w światowej sieci.

Czym są ciasteczka?
Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi, które pośredniczą w przekazywaniu danych firmy Upjers (oraz wielu innych stron internetowych) do plików z ciasteczkami przeglądarki użytkownika i w zapisywaniu tych danych na twardym dysku użytkownika, tak aby przy następnej wizycie użytkownika na tych samych stronach internetowych zostały one niezwłocznie rozpoznane.
Ciasteczko zawiera z reguły nazwę domeny z jakiej pochodzi, "czas życia" ciasteczka oraz pewną wartość - z reguły jedną cyfrę, która generowana jest losowo. Ciasteczka same w sobie nie mogą zostać użyte do identyfikacji użytkownika. Użytkownik może zasadniczo korzystać z różnych usług firmy Upjers bez konieczności akceptacji ciasteczek, jeżeli jego przeglądarka została ustawiona w ten sposób.
Zapisane na dysku twardym ciasteczka mogą w każdej chwili zostać ręcznie skasowane przez użytkownika. Firma Upjers pragnie zwrócić jednakże uwagę na fakt, że do pełnego korzystania z jej usług konieczne jest z reguły jednakże zaakceptowanie wszystkich ciasteczek.

§ 1 Gromadzenie, zapisywanie i przetwarzanie danych osobowych

Firma Upjers gromadzi, zapisuje i przetwarza te dane osobowe, które użytkownik podał dobrowolnie na jej stronach internetowych lub w grach w formie elektronicznej lub za pomocą innych metod komunikacji. Do tego zaliczają się również dane, które użytkownik podaje w komunikacji z innymi użytkownikami na stronach serwisów firmy Upjers.
Upjers zaleca użytkownikom, by obchodzili się oni ze swoimi danymi osobowymi bardzo ostrożnie i zawsze mieli wzgląd na to komu i w jakiej sytuacji jakich informacji udzielają. Niektóre z informacji udzielonych w trakcie komunikacji z innymi graczami mogą być również widoczne dla innych użytkowników usług firmy Upjers.
W celu rejestracji do serwisów firmy Upjers użytkownik musi podać kilka informacji dotyczących jego osoby. Należą do nich między innym adres email.

Na wypadek gdyby użytkownik chciał korzystać z dodatkowych świadczeń oferowanych prze firmę Upjers, konieczne jest również podanie prze niego dodatkowych informacji takich jak na przykład numer konta lub karty kredytowej.

Oto kilka przykładów, jakie dane są zapisywane przez firmę Upjers:

W przypadku gdy użytkownik rejestruje się w jednej z gier firmy Upjers lub na jej forum zapisywane są automatycznie domena i adres IP użytkownika, z którego kontaktuje się on z serwisem oferenta usługi.

Upjers zapisuje również adres email użytkownika, jeżeli podał on takowy podczas rejestracji.

§ 2 Używanie danych osobowych

Upjers gromadzi, przetwarza i zapisuje dane osobowe użytkowników tylko i wyłącznie w przypadku założenia, że czynności te służą zabezpieczeniu celów i interesów firmy. Upjers gromadzi, przetwarza i zapisuje dane osobowe użytkowników, aby móc lepiej poznać swoich użytkowników i dzięki zdobytej o nich wiedzy zoptymalizować swoje usługi w celu zadowolenia klienta. Dzięki zapisanym w bazach danych danym osobowym firma Upjers może bezpośrednio przejść do procedury zawarcia umowy z danym użytkownikiem umożliwiając mu niezwłoczne korzystanie z wielu oferowanych przez nią usług (np. korzystanie z gier oraz z usług związanych z grami; korzystanie z pomocy zespołu supportu dla każdego serwisu oferenta usługi). Dzięki zapisanym przez firmę informacjom o użytkowniku oferent usługi może też efektywniej monitorować ewentualne zakłócenia lub nadużycia w funkcjonowaniu jego usług.

Firma Upjers może wykorzystywać zapisane w jej bazach danych adresy email użytkowników w celu wysyłania im informacji o grach i nowościach firmy. Użytkownik może w każdej chwili w formie pisemnej (także za pomocą poczty elektronicznej) wycofać swoja zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie jego danych osobowych bez ponoszenia dodatkowych kosztów, oprócz standardowych kosztów dostarczenia tego rodzaju informacji. Każda z wysłanych do użytkownika wiadomości zawiera opcję rezygnacji z dalszego korzystania z usług firmy Upjers, z której użytkownik ma prawo skorzystać w każdej chwili wysyłając pisemne wypowiedzenie umowy.

Firma Upjers jest uprawniona do przekazania danych osobowych użytkownika firmom pośredniczącym w dokonywaniu płatności na rzecz firmy Upjers, o ile tego rodzaju dane konieczne są do finalizacji transakcji i rozliczenia z użytkownikiem. Firma Upjers jest ponadto uprawniona do przekazywania danych osobowych użytkownika osobom trzecim, która przejęła roszczenia firmy w stosunku do użytkownika, o ile byłoby to konieczne do egzekucji należności. Użytkownik ma prawo do informacji o nazwie osoby trzeciej wchodzącej w posiadanie jego danych osobowych. W przypadku współpracy firmy Upjers z osobami trzecimi zobowiązuje ona swoich partnerów do przestrzegania obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych i zapewnienia należytej ochrony danych użytkowników.

§ 3 Zmiana i usunięcie danych osobowych

Użytkownik ma prawo w każdej chwili zmienić swoje dane osobowe (na przykład w celu ich aktualizacji, poprawy lub uściślenia) lub kompletnie usunąć je z serwisów firmy. Na wypadek gdy użytkownik nie życzy sobie, by jego dane były w dalszym ciągu używane i przetwarzane przez firmę Upjers powinien się on w formie pisemnej skontaktować z pracownikami firmy i złożyć stosowne oświadczenie woli na adres mail@Upjers.com. Firma Upjers dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej zmienić lub usunąć dane użytkownika, pragnie jednakże w tym miejscu zwrócić uwagę, że z powodów technicznych lub organizacyjnych konieczne może być dokonanie pewnych czynności związanych z danymi osobowymi użytkownika, które zostały zainicjowane przed wyrażeniem prośby użytkownika o skasowanie konta.

§ 4 Szczególne wskazówki

1. Korzystanie ze Skalowanego Pomiaru Centralnego

W niektórych swoich ofertach (jak dotychczas w grach: Zielone Imperium, Wolni Farmerzy, Kapi Hospital i Upologus) firma Upjers Upjers korzysta z tak zwanego skalowalnego pomiaru centralnego (SPM) firmy INFOnline służącego do ustalania wartości statystycznych w celu udoskonalenia oferty firmy Upjers. Uzyskuje się przy tym anonimowe wartości pomiarowe. W celu rozpoznania systemu komputerowego pomiar zasięgu SZM korzysta z ciasteczka (cookie) „ivwbox.de“ lub sygnatury generowanej przez różnego rodzaju automatycznie przekazywane przez komputer informacje. Adresy IP nie są zapisywane podczas tego procesu i przetwarzane są jedynie w zanonimizowanej formie.
Pomiar zasięgu został zaprojektowany z uwzględnieniem ochrony danych. Jego celem jest gromadzenie danych statystycznych dotyczących częstotliwości użytkowania strony www i liczby użytkowników danej strony internetowej. Na żadnym etapie nie następuje identyfikacja poszczególnych użytkowników. Dane osobowe użytkownika są przez cały czas chronione. Poprzez SZM użytkownicy nie otrzymują żadnych reklam.
Dla ofert www, które są członkami w Informationsgemeinschaft zur Feststellung der Verbreitung von Werbeträgern e.V. (Związek Kontroli Reklamodawców - IVW) lub biorą udział w badaniach „internet facts“ prowadzonych przez Arbeitsgemeinschaft Online-Forschung e.V. (Związek Badań Online - AGOF) są sporządzane co miesiąc przez AGOF i Arbeitsgemeinschaft Media-Analyse e.V. (Związek Analizy Mediów - ag.ma) statystyki użytkowania, które są publikowane przez IVW na stronach http://www.agof.de, http://www.agma-mmc.de oraz http://www.ivw.eu i mogą być na nich oglądane.
Poza publikowaniem danych pomiarowych, IVW regularnie nadzoruje proces SZM pod kątem wykorzystania zgodnie z prawem dotyczącym ochrony danych.
Więcej informacji o procesie SZM można znaleźć na stronie www firmy INFOnline GmbH (https://www.infonline.de), która obsługuje SZM, jak również na stronie ochrony danych AGOF (http://www.agof.de/datenschutz) oraz na stronie ochrony danych (http://www.ivw.eu).

Przetwarzanie danych w ramach SZM może zostać deaktywowane pod linkiem: http://optout.ivwbox.de.

2. Korzystanie z Google Analytics

Ta strona internetowa korzysta z programu Google Analytics, serwisu służącego do analizy danych w sieci firmy Google Inc. („Google“). Google Analytics używa tak zwanych ciasteczek (cookies) - małych plików tekstowych, które są zapisywane na komputerze użytkownika i które umożliwiają Google Analytics analizę użytkowania danej strony internetowej.
Wygenerowane przez ciasteczka informacje o korzystaniu przez użytkownika z danej strony internetowej zostają przekazane do Google Inc. i zgodnie z informacjami firmy Google zapisywane są na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Na wypadek aktywacji anonimizacji adresu IP na tej stronie internetowej, adres IP użytkownika zostanie przez Google na terenie państw Unii Europejskiej oraz innych państw objętych umową o Europejskim Obszarze Gospodarczym skrócony. Tylko i wyłącznie w wyjątkowych przypadkach pełny adres IP zostanie przesłany na serwery Google i dopiero tam skrócony. W ramach zlecenia udzielonego przez operatora tej strony internetowej firma Google wykorzystuje zebrane informacje do analizy zachowań użytkowników i tworzy na tej podstawie raporty informujące o aktywności użytkowników w sieci dla różnego rodzaju operatorów serwisów internetowych oraz dla innego rodzaju serwisów związanych z użytkowaniem internetu i światowej sieci. Google Inc. zapewnia, że adres IP użytkownika zdobyty w ramach usługi Google Analytics z przeglądarki gracza w żaden sposób nie jest kojarzony z innymi danymi użytkownika zgromadzonymi przez Google. Zapisywanie ciasteczek na komputerze może zostać zablokowana przez dokonanie odpowiednich ustawień w przeglądarce, Upjers pragnie zwrócić jednakże użytkownikom uwagę, że w przypadku zablokowania możliwości zapisywania ciasteczek na swoich komputerach nie będą mogli oni najprawdopodobniej korzystać z usług firmy w pełnym i nieograniczonym zakresie.
Użytkownik może przeciwdziałać zbieraniu i przetwarzaniu przez Google danych wygenerowanych za pomocą ciasteczek wskazujących na jego korzystanie z danej strony internetowej (łącznie z adresem IP) poprzez zainstalowanie za pomocą podanego linku odpowiedniego dodatku dla przeglądarki:

http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de.

3. Używanie usług w celu optymalizacji reklamy online

nugg ad AG zostaje aktywowany na zlecenie Upjers, by wyświetlić użytkownikom związaną z ich zainteresowaniami reklamę. W tym celu między nugg ad i Upjers odbywa się wymiana danych. Podczas wizyty na naszej stronie internetowej nugg ad zapisuje ciasteczka na dysku twardym danego użytkownika. Za pomocą ciasteczek na dysku twardym danego użytkownika zostają zapisane jego indywidualne wzorce zachowania online (odwiedzone strony internetowe, ilość odwiedzin, czas odwiedzin, czas przebywania na danej stronie internetowej itd.). Profile użytkownika analizowane są przez nugg ad w zanonimizowanej wersji, by zaprezentować użytkownikowi na naszej lub innych stronach internetowych produkty danego rodzaju, które rzeczywiście odpowiadają jego zainteresowaniom. Dane takie jak nazwisko, adres, adres email lub adres IP nie są zapisywane w żadnym przypadku. W celu uzyskania dalszych informacji o Ochronie danych prosimy odwiedzić stronę nugg ad AG pod linkiem:

http://www.nugg.ad/de/unternehmen/datenschutz

Użytkownik może w każdej chwili sprzeciwić się zapisywaniu danych przez nugg ad. W tym celu należy kliknąć na przycisk „Nie”w opcji „Opt out“ na stronie startowej nugg ad pod linkiem:

http://www.nugg.ad

Alternatywnie zapisywanie ciasteczek może zostać deaktywowane przez dokonanie odpowiednich ustawień w przeglądarce.

4. Używanie wtyczek (przycisk Facebook itp.)

Firma Upjers używa w swoich usługach wtyczek (przycisków) zewnętrznych portali społecznościowych takich jak Facebook, oferowanych przez firmę Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Pao Alto, CA 94304, USA. Przycisk tego rodzaju przedstawia funkcję „Lubię/podoba mi się“. Jak dokładnie wygląda tego rodzaju funkcja można zobaczyć tutaj: http://developers.facebook.com/plugins.

Podczas wywołania jednej ze stron internetowych firmy Upjers zawierającej tego rodzaju przycisk, zostaje nawiązane bezpośrednie połączenie pomiędzy przeglądarką i serwerami Facebooka. Tym samym zawartość wtyczki zostaje przekazana bezpośrednio do przeglądarki i zintegrowana ze stroną Upjers. Firma Upjers nie ma niestety wpływu na zakres danych, które gromadzone są w ten sposób przez Facebook. Zgodnie ze stanem informacji firmy Upjers na dzień dzisiejszy, gromadzone są przez nią następujące informacje:

Informacja o wywołaniu danej strony internetowej
Adres IP
Informacje o sprzęcie komputerowym
Facebook może przyporządkować informację o odwiedzinach na stronach Upjers kontu użytkownika na Facebooku, jeżeli podczas odwiedzin na stronie Upjers jest on zalogowany na Facebooku.
Na wypadek dokonywania interakcji (np. korzystanie z przycisku "Lubię", komentowanie), Facebookowi zostaje przekazana bezpośrednia informacja i zapisana na jego serwerach.
W przypadku gdy użytkownik nie posiada konta na Facebooku jego adres IP mimo wszystko może zostać pobrany i zapisany na serwerach Facebooka.

Firma Upjers pragnie zwrócić uwagę na postanowienia Facebooka dotyczące Ochrony danych: http://www.facebook.com/policy.php.
W przepisach tych można zasięgnąć dalszych informacji na temat celu i zakresu gromadzenia danych, ich przetwarzania i używania przez firmę Facebook, jak również na związane z tym prawa oraz możliwości dokonania indywidualnych ustawień dotyczących ochrony sfery prywatnej.

W przypadku gdy użytkownik posiadający konto na Facebooku pragnie uniknąć gromadzenia i przetwarzania danych o jego obecności na stronach firmy Upjers, powinien podczas korzystania z serwisów Upjers wylogować się ze swojego konta na Facebooku.

Firma Upjers pragnie ponadto zwrócić uwagę, że za pomocą różnego rodzaju wtyczek dla przeglądarki takich jak Facebook Blocker, wtyczki socjalne Facebooka mogą zostać zablokowane w przeglądarce użytkownika.

Dla przycisku „Lubię/Podoba mi się" firma Upjers używa dwustopniowego procederu:
Przycisk musi zostać aktywowany przez pierwsze kliknięcie, aby mógł rozwinąć swoją zasadniczą funkcję. Dopiero za pomocą drugiego kliknięcia na przycisk użytkownik poleca dany serwis innym użytkownikom.

5. Postępowanie z danymi użytkownika na wypadek korzystania z połączonych z platformami społecznościowymi gier

Niektóre z gier firmy Upjers zintegrowane są z platformami portali społecznościowych takich jak na przykład Facebook. Gry na portalach społecznościowych określane są jako Apps, inaczej mówiąc aplikacje. Jeżeli użytkownik chce korzystać z serwisów firmy Upjers na Facebooku, musi wyrazić zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez nią następujących danych:

Imię, nazwisko, płeć, data urodzenia
Obrazek w profilu oraz jego URL
Login oraz adres email, który został podany podczas rejestracji na Facebooku
Miejsce pobytu, parametry komputera
Numer ID użytkownika, który linkowany jest do ogólnie dostępnych informacji użytkownika na Facebooku
Numer ID przyjaciół, którzy posiadają również konto połączone z grą.

Poprzez potwierdzenie za pomocą przycisku "Zezwól" użytkownik wyrażą zgodę na gromadzenie, zbieranie i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z postanowieniami Deklaracji dotyczącej ochrony danych.

Firma Upjers pragnie zwrócić uwagę na to, że zakres informacji, które otrzymuje ona od serwisu Facebook może różnić się w zależności od poczynionych ustawień sfery prywatnej. W szczególności chodzi o ustawienia dotyczące:
Informacji dzielonych z przyjaciółmi/ dzielonych przez przyjaciół o danym użytkowniku
Blokowania pewnego rodzaju aplikacji, tudzież rodzaju gromadzonych przez nich informacji
Ignorowania pewnego rodzaju zaproszeń do gier
Kontroli dla kogo widoczne są czynności użytkownika

6. Tryb "Graj natychmiast"

W przypadku gdy firma Upjers oddaje użytkownikom do dyspozycji możliwość gry bez konieczności rejestracji, otrzymują oni tak zwane konto dla gościa. Korzystanie z dodatkowych świadczeń specjalnych (usług premium) w trakcie ograniczonego czasowo korzystania z konta gościa jest niemożliwe. W tym przypadku od użytkownika nie wymaga się podania danych osobowych takich jak na przykład adres email i otrzymuje on dostęp do gry za pomocą danych dostępu gościa.
Konto gościa zostaje automatycznie skasowane po czasie, który zostaje użytkownikowi zakomunikowany w momencie uzyskania gościnnego dostępu do gry. W każdej chwili użytkownik gość może dokonać rejestracji w grze. Postępowanie z danymi osobowymi podanymi podczas rejestracji do gry regulują zamieszczone powyżej przepisy Deklaracji dotyczącej ochrony danych.

§ 5 Informacja o danych osobowych użytkowników serwisu

Na życzenie użytkownika firma Upjers udzieli mu bezpłatnie wszelkich informacji dotyczących zapisanych o nim danych. Informacje tego rodzaju przekazywane są zazwyczaj w formie elektronicznej, za pomocą poczty elektronicznej.

§ 6 Obecność internetowa osób trzecich/ Linki

W przypadku gdy użytkownik serwisów firmy Upjers zostanie za pomocą linków zamieszczonych na jej stronach przekierowany na strony osób trzecich oferujących swoje usługi w światowym www powyższe postanowienia tracą swoją moc. Firma Upjers nie przejmuje odpowiedzialności za działania podjęte przez tego rodzaju osoby trzecie w sprawach dotyczących danych osobowych użytkowników. W szczególności firma Upjers nie gwarantuje, że na stronach internetowych osób trzecich obowiązują takie same standardy ochrony danych osobowych jak w jej serwisach. Dlatego też firma Upjers zaleca wszystkim swoim klientom, by zapoznali się każdorazowo z postanowieniami dotyczącymi ochrony danych obowiązującymi u operatora danego serwisu.

§ 7 Zmiana oświadczenia w kwestii ochrony danych

Firma Upjers zastrzega sobie prawo do zmiany powyższych postanowień w każdej chwili jednocześnie zobowiązując się do uwzględnienia przy zmianach przepisów obowiązującego prawa. Upjers zaleca użytkownikom, by podczas korzystania z usług jej serwisów systematycznie informowali się o aktualnym oświadczeniu firmy w kwestii ochrony danych. Na wypadek gdyby firma Upjers planowała użyć danych osobowych do innych celów niż wymienione powyżej, wszyscy użytkownicy serwisów firmy zostaną poinformowani o mających nastąpić zmianach.


Stan: Lipiec 2012


upjers GmbH & Co. KG
Sąd rejonowy w Bambergu, rejestr handlowy: HRA Bamberg 10694
Adres: Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy
Adres email: mail@upjers.com
Telefon: 0049951/3015835 (nie dla Supportu!)
Numer identyfikacji podatkowej: 207 179 51108
VAT: DE251065630

Komplementariusz: Upjers Verwaltungs GmbH
Adres: Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy
Numer ewidencyjny firmy: HRB Bamberg 5558
Prezes spółki: Klaus Schmitt

Oferent usługi: Upjers GmbH & Co. KG
Sąd rejonowy w Bambergu, rejestr handlowy: HRA Bamberg 10694
Adres: Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy
Adres email: mail@upjers.com
Telefon: 0049951/3015835 (nie dla Supportu!)
Link do supportu: Formularz Supportu

Numer identyfikacji podatkowej: 207 179 51108
Komplementariusz: Upjers Verwaltungs GmbH
Adres: Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy
Numer ewidencyjny firmy: HRB Bamberg 5558
Prezes firmy: Klaus Schmitt