Koyotl
Polska

Czym jest gra przeglądarkowa Koyotl?Koyotl jest w naszej darmowej grze na przeglądarkę złym charakterem, który pragnie przejąć moc 5 elementów. Ty natomiast zostałeś wybrany spośród wszystkich innych plemiennych wojowników, by pokrzyżować plany mrocznego szamana w naszej przygodowej grze akcji.
W grze Koyotl zanurzasz się w fantastyczną krainę pełną przygód i trójwymiarowy świat, który z pewnością Cię oczaruje! Kompleksowy świat o ogromnym terytorium do odkrycia i dzikie walki czekają już właśnie na CIEBIE!

W darmową grę na przeglądarkę Koyotl możesz grać w przeglądarce swojego wyboru bez konieczności instalacji, co umożliwia Ci granie w grę z każdego komputera, który ma dostęp do internetu i aktualną wersję flash playera. Jedynym warunkiem jest rejestracja i utworzenie konta w grze. Po zalogowaniu do gry możesz niezwłocznie rozpocząć swoją wielką przygodę!
Nasza gra online jest kompleksową grą na przeglądarkę, w której możesz rozwijać swój charakter wedle własnego upodobania. W celu rozwoju charakteru zaoferowane zostają Ci najróżniejsze zaawansowane i dopracowane do perfekcji przez naszych programistów możliwości, które mają wpływ na dalszy przebieg gry.
Koyotl należy do gatunku gier na przeglądarkę 3D i jest grą RPG (role playing game). Odkładając fałszywą skromność na bok stwierdzić musimy, że nasza gra to prawdziwa perła wśród gier na przeglądarkę 3D stworzona w efekcie wielomiesięcznych dla wiernych fanów przez kuźnię Upjers.
Świat Koyotl jest przeogromny i zaprojektowany z fantazją, więc jesteśmy przekonani, że również i Ty będziesz zachwycony naszą nową super grą przeglądarkową 3D! :)

W naszej grze RPG w 3D wcielasz się w rolę wojownika plemienia i zanurzasz w świat fantasy, który oczarowuje Cię trójwymiarem, akcją i przygodą! Zanim jednak po zarejestrowaniu będziesz mógł rozpocząć grę, musisz wykreować swój własny charakter.

Do wyboru masz kilka różnych ras:
Niedźwiedzie
Kruki
Borsuki
Kojoty (Rasa premium)
Karibu (Rasa premium)

Poszczególne rasy opanowują jeden z pięciu elementów, które odgrywają kolosalną rolę w naszej legendarnej grze przygodowej.

Niedźwiedzie opanowują element ognia
Kruki opanowują element lodu
Borsuki opanowują element kamienia
Jaszczury opanowują element kwasu
Kojoty opanowują element błyskawicy
Karibu opanowują element kwasu

Po wyborze jednej z ras i wyglądu Twojego charakteru musisz jeszcze nadać mu imię i... możesz wyruszyć na podbój świata Koyotl! Zostajesz niezwłocznie wciągnięty w losy świata, stopniowo wprowadzony w tajniki jego funkcjonowania i wyszkolony do rangi wojownika plemiennego. Dzięki krótkiemu wprowadzeniu do gry masz okazję zapoznać się z najważniejszymi zasadami funkcjonowania świata Koyotl.

Jak tylko nabierzesz odrobiny pewności w nawigacji, ogromy i arcyciekawy świat Koyotl stanie przed Tobą otworem! Swoją przygodę rozpoczynasz w Mieście trzech wiatrów. Dzięki wykonywaniu zadań (questów), które wysyłają Cię w misje w różne części świata Koyotl zdobywasz coraz więcej doświadczenia, rośniesz w siłę i tym samym ulepszasz swój charakter. Za każdy wykonany z powodzeniem quest zostajesz nagrodzony. Jak o nagrody za questy lub łupy z pokonanych przeciwników czekają na Ciebie części uzbrojenia, broń, eliksiry, oraz innego rodzaju przedmioty. W Mieście trzech wiatrów znajdziesz różnego rodzaju handlarzy, arenę, w której staczać możesz potyczki z innymi graczami lub odbywać wyprawy wojenne z innymi plemionami, a także siedzibę Twojego plemienia, Ołtarz bogów, na którym zaczarować możesz swoje uzbrojenie i tym samym podwyższają jego jakość oraz innego rodzaju atrakcje. W Hali starszych regularnie otrzymasz nowe zadania, abyś systematycznie mógł wyruszać po nowe przygody i nie nudził się ani przez chwilę!
W drogę wojowniku! Czeka na Ciebie mnóstwo pasjonujących zadań na tropie tajemnicy świata Koyotl, którą będziesz odkrywał krok po kroczku w miarę poznawania tajemniczego i pasjonującego świata Koyotl. Niesamowite stworzenia niespotykanych w realu gatunków czekają na zmierzenie się z Tobą w walce!W darmowej grze na przeglądarkę Koyotl możesz zapomnieć się w utrzymanym w stylu indiańsko - szamańskim świecie fantasy, dzięki któremu zostawisz za sobą szarą rzeczywistość za oknem. Przeogromny świat Koyotl z mnóstwem niespodzianek czeka właśnie na Ciebie! W naszym świecie wcielasz się w rolę wojownika plemiennego i ratujesz zagrożony zagładą świat Koyotl. Gra na przeglądarkę Koyotl czeka właśnie na takiego wojownika plemiennego jak Ty - zaangażowanego, nieustraszonego i gotowego ratować zagrożony zagładą legendarny świat! Nie zwlekaj więc, zakładaj konto i rozpocznij misję ratowania świata! Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy dopracowany w każdym szczególe fantazyjny świat, w którym możesz zanurzyć się w pasjonującą historię i stać się jej częścią zmieniając bieg historii legendarnego świata fantasy Koyotl. Czekamy na Twoją włócznię wojowniku plemienia!

Story do gry przeglądarkowej Koyotl

Story do darmowej gry przeglądarkowej Koyotl

Plemienni wojownicy i szamani ze świata Koyotl pozdrawiają Cię! Howgh! Kto z nas nie marzył jako dziecko o indiańskich zabawach? Ba! Niektórzy twierdzili nawet: "Jak będę duży, to zostanę Indianinem!" :) Każdy z nas grał już pewnie kiedyś w gry fantasy i stworzył sam lub wspólnie z przyjaciółmi swój własny wyimaginowany świat, w którym staczane były bohaterskie walki i miały miejsce pasjonujące przygody!
Tworząc darmową grę fantasy na przeglądarkę Koyotl mieliśmy przed oczyma właśnie ten cel - stworzenie świata pełnego przygód i tajemnic, w którym każdy znajdzie odskocznię od rzeczywistości. Koyotl, legendarna gra przeglądarkowa porwie cię od pierwszych chwil w pasjonujący świat pełen mitycznych historii.
W naszym owianym spirytualna nutką świecie 3D wcielasz się w rolę bohatera, w którego rękach leżą losy całego świata i uratowanie go przed zagładą! Howgh!

A oto i historia świata Koyotl...

Przed niezliczonymi księżycami, kiedy to świat jaki dziś znamy właśnie powstawał, panował powszechny chaos i zniszczenie. Zimne, gołe i surowe okolice nie stwarzały bynajmniej przyjaznych warunków do życia. Niewyobrażalnym było wręcz, że może się tutaj rozwinąć jakakolwiek egzystencja... Pięć elementów - ogień, lód, kwas, błyskawice i kamień było jeszcze młodych i nieokiełznanych.

Dlatego też pierwsze istoty żyjące - niedźwiedzie, kruki, jaszczury, borsuki i kojoty były zmuszone udać się pod ziemię i żyły tam przez długi czas, zanim bogowie nie rozpoznali, że stworzony przez nich świat bez istot żyjących pozbawiony jest wszelkiego uroku i bardzo samotny... Wówczas postanowili powiązać nadmierną dawkę mocy poszczególnych elementów z totemami. Każdemu z totemów został przyporządkowany jeden z pięciu elementów, następnie miały zostać one rozdzielone wśród wszystkich plemion zamieszkujących świat.

Zwierzchnik bogów Sotuqnangu zastanawiał się w jaki sposób może nawiązać potajemnie kontakt z plemionami żyjącymi pod ziemią nie wprawiając ich w przerażenie i sprowadzić je z powrotem na powierzchnię. Po długim namyśle postanowił ukazać się szamanom poszczególnych plemion jako wizja. W pierwszej wizji chciał przekazać szamanom gdzie znajdą totemy, w drugiej - w jaki sposób powinni z nimi postępować.

Wszystkie plemiona z wyjątkiem kojotów zastosowały się do wskazówek. Koyotl zatrzymał totem przy sobie, nie kierując się jednakże wcale egoistycznymi pobudkami lub żądzą władzy, lecz uważał, że totem będzie najbezpieczniejszy pod jego pieczą.

Niestety posiadanie totemu miało mały efekt uboczny - moc totemu, który Koyotl nosił przy sobie stawała się z czasem coraz potężniejsza! Pewnego dnia potęga totemu opętała bez reszty Koyotla i stał się on chciwy, złośliwy i żądny władzy. Jego moc kontrolowania elementu błyskawicy spotęgowała się przez wpływ totemu.

Jaszczury dowiedziały się pewnego dnia, że Koyotl nosi totem przy sobie i zaczęły słusznie się obawiać, że kojoty wykorzystają potężną moc totemu, aby zagarnąć dla siebie również i inne totemy. W związku z tym wpadły w panikę oczekując nadchodzącego ataku kojotów. Ponieważ najlepszą formą obrony jest atak Sloth, szaman jaszczurów, postanowił rozpocząć wojnę przeciwko kojotom, aby zdobyć dla swego plemienia totem błyskawicy.

Dokładnie w tym przełomowym momencie historii pojawiasz się w świecie Koyotl, by zmienić koleje historii i odcisnąć swoje piętno na rozwoju świata!

Gra RPG Koyotl stwarza możliwość zanurzenia się w ogromny świat pełen niespodzianek i fantastycznych przygód! Pośród innych gier 3D nasz Koyotl utrzymany w indiańsko - szamańskiej atmosferze i usytuowany w ogromnym świecie fantasy jest grą jedyną w swoim rodzaju. W naszej grze przeglądarkowej Koyotl masz możliwość kreowania charakteru wedle własnego upodobania. Jako nieustraszony i nieugięty wojownik wierny swojemu plemieniu stawisz w naszym świecie czoła niejednej przygodzie!

Przyzwyczaj się do myśli, że to właśnie TY jesteś bohaterem, który może powstrzymać zdeprawowanego Koyotla przed zniszczeniem świata! Nie zwlekaj więc i zarejestruj się naszej grze na przeglądarkę 3D, zostań plemiennym wojownikiem jak przepowiedziały duchy przodków i uratuj fantastyczny świat 3D przed zgubnym wpływem zła!

Features gry na przeglądarkę 3D Koyotl!

Chroń jedyny w swoim rodzaju Świat 3D Koyotl!
Rozpoczynasz grę w naszej darmowej grze akcji jako kandydat na członka plemienia.
Gra przeglądarkowa Koyotl przygotuje Cię stopniowo na oczekujące Cię wyzwania. Jak tylko zdasz egzamin na wojownika plemiennego, zostaniesz wypuszczony na głębokie wody naszej fascynującej gry na przeglądarkę w 3D! Czekają tam na Ciebie liczne i trudne wyzwania, którym jednak z pewnością stawisz czoła mężny wojowniku!

Kreuj i ulepszaj swój charakter w naszej grze przeglądarkowej!
W miarę rozwoju gry znajdował będziesz różnego rodzaju przedmioty takie jak uzbrojenie i broń, dzięki którym możesz wciąż ulepszać swój charakter, aby nieprzerwanie rósł w siłę. Ponadto do Twojej dyspozycji oddaliśmy możliwość zaczarowania zarówno broni jak i uzbrojenia, aby ulepszyć zadawane przez nie ciosy czy też wartość ochronną. Możesz również wyuczyć się pewnych zdolności, które aktywują dodatkowe ataki.

Sukcesy w grze online!
Poprzez wykonywanie questów, pokonywanie przeciwników, zbieranie przedmiotów, itp. zdobywasz tak zwane sukcesy. Jakie sukcesy znajdują się na Twoim koncie, dowiedzieć się możesz w przeglądzie charakteru.

Potyczki (PvP) i wyprawy wojenne!
Darmowa gra na przeglądarkę Koyotl oferuje każdemu wojownikowi plemienia również możliwość zmierzenia się z innymi graczami na arenie lub pokonywanie ramię w ramię z innymi wojownikami niezliczonych fal przeciwników.

Miasto trzech wiatrów!
Miasto trzech wiatrów jest centrum świata Koyotl, w którym otrzymujesz nowe zadania do wykonania, w którym możesz handlować z NPCs i innymi graczami itp. Znajdziesz tutaj wszystko, o czym tylko może zamarzyć dusza mężnego wojownika plemiennego!

Plemię!
Jako plemienny wojownik masz możliwość przystąpienia do jednego z plemion lub założenia własnego plemienia. Jako członek plemienia możesz nauczyć się dodatkowych umiejętności! Twoje plemię może również prowadzić wojny z innymi plemionami, które rozgrywane są w arenie w Mieście trzech wiatrów.

Owiana legendą i mityczna gra na przeglądarkę!
Aby ochraniać fantastyczny świat Koyotl musisz wypełniać niezliczone zadania. Zmierz się w arenie z innymi wojownikami i dowiedź, że jesteś najlepszy i najsilniejszy z nich wszystkich! Wyposaż swój charakter w najlepsze epickie części uzbrojenia i bronie, by stać się najpotężniejszym wojownikiem w naszym świecie pełnym magii! Jedyna w swoim rodzaju gra online Koyotl, która wśród wielu gier na przeglądarkę oferuje wyróżniający się z nich fantastyczny i owiany legendą świat 3D oczaruje Cię od pierwszego wejrzenia! Wykreuj swój własny niepowtarzalny charakter w naszej grze przygodowej online i dowiedź swojej odwagi!
Dołącz do wspólnoty graczy grających w grę na przeglądarkę Koyotl i przyczyń się do uratowania mitycznego świata! To TY jesteś wybrańcem!


Chciałbyś zagrać również w inne darmowe gry Upjers? Na naszym portalu znajdziesz z pewnością niejedną grę, która Cię porwie! :) http://pl.upjers.com/

OWU, Pouczenie o odwołaniu umowy

§ 1 Przedmiot i zawarcie umowy
Ogólne Warunki Umowy są treścią relacji między Upjers GmbH & Co. KG, Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy (oferent usługi) i użytkownikami serwisu online. OWU użytkownika stają się tylko i wyłącznie wówczas częścią umowy, kiedy oferent serwisu udzieli na nie jednoznacznej zgody w formie pisemnej. Wraz z zameldowaniem się użytkownika w danym serwisie (tzn. wysłaniem wniosku o przyznanie danych dostępu do serwisu - utworzeniem konta) oraz zalogowaniem się użytkownika na platformie danego serwisu użytkownik akceptuje OWU oraz Deklarację dotyczącą ochrony danych. Podczas rejestracji do serwisu oferent usługi wymaga od użytkownika zaakceptowania OWU, Zasad użytkowania oraz Deklaracji dotyczącej ochrony danych. OWU obowiązują dla każdego rodzaju korzystania z usługi, także w przypadku przyszłych umów, ofert, świadczeń i dostaw operatora.

(2) OWU zostają opublikowane na portalu gier Upjers oraz na stronie internetowej danego serwisu. Mogą one zostać zapisane w pamięci operacyjnej komputera, w pamięci trwałej nośników danych lub wydrukowane. Mogą one również zostać przesłane użytkownikowi na jego pisemny wniosek.

(3) Oprócz OWU dla każdego serwisu obowiązują także odpowiadające mu zasady użytkowania oraz instrukcja gry, które są również zamieszczone na stronie danego serwisu.

(4) Serwis nasz przeznaczony jest wyłącznie dla konsumentów w sensie § 13 niemieckiego Kodeksu Cywilnego (BGB). Wykorzystywanie usługi do celów zarobkowych lub innego rodzaju działalności gospodarczej jest zabronione. Uprawnione do korzystania z usługi są wszystkie osoby, które w momencie rejestracji ukończyły 18 rok życia. Osoby niepełnoletnie uprawnione są do korzystania z usługi tylko w przypadku, gdy ich opiekun prawny udzielił zgodę przed rejestracją w serwisie.

(5) Wraz z zameldowaniem się w serwisie użytkownik potwierdza jednoznacznie, że jest pełnoletni i posiada zdolność do czynności prawnych lub - w przypadku osób niepełnoletnich - iż posiadają one zgodę swojego opiekuna prawnego.

(6) Stosunek użytkowania rozpoczyna się przez rejestrację użytkownika w odpowiednim serwisie oferenta usługi online i potwierdzenie rejestracji przez administratora serwisu oraz utworzenie prawa dostępu do serwisu (konta). Stosunek użytkowania kończy się wraz z wypowiedzeniem umowy przez użytkownika poprzez skasowanie własnego konta, a także przez zablokowanie lub usunięcie jego konta przez administratora serwisu.

(7) Wraz z wysłaniem formularza rejestracyjnego użytkownik składa wiążącą ofertę zawarcia umowy o korzystanie z serwisu (zwaną także wnioskiem o utworzenie konta dostępu do gry). W tym celu użytkownik zobowiązuje się sumiennie i kompletnie wypełnić wszystkie pola formularza rejestracyjnego.

(8) Wymienione w Ogólnych Warunkach Umowy umowy między oferentem usługi a jej użytkownikiem dochodzą do skutku wraz z zaakceptowaniem wniosku użytkownika przez operatora serwisu. Przyjęcie oferty może się odbyć w sposób jednoznaczny lub przez pierwsze działanie potwierdzające operatora usługi. Wpłynięcie wniosku zostanie niezwłocznie potwierdzone przez operatora za pomocą wiadomości wysłanej do użytkownika drogą elektroniczną na podany przez niego adres email. Potwierdzenie wpłynięcia wniosku nie jest jednoznaczne z wiążącym przyjęciem wniosku użytkownika o utworzenie konta, może jednakże zostać powiązane z domyślnym zaakceptowaniem wniosku użytkownika.

(9) Wskazuje się wyraźnie na prawo do odwołania przysługujące użytkownikowi. Rodzaj i zakres odwołania wynika z pouczenia w kwestii odstąpienia od umowy (porównaj § 4).

§ 2 Zakres usług
(1) Oferent usługi umożliwia użytkownikowi zasadniczo uczestniczenie w serwisie w jego aktualnej wersji przez udostępnienie go w internecie. Spełnienie koniecznych do korzystania z serwisu wymagań technicznych należy do użytkownika.

(2) Użytkownik nie ma prawa żądać uczestnictwa w serwisie operatora. Operator zastrzega sobie w szczególności prawo odrzucenia lub ograniczenia bez podawania powodu możliwości rejestracji użytkownika w jednym lub wszystkich swoich serwisach.

(3) Operator nie gwarantuje, że jego usługi spełnią oczekiwania użytkownika. W szczególności oferent usługi nie gwarantuje, że świadczone przez niego usługi nadają się do realizacji pożądanych przez użytkownika celów.

(4) Użytkownikowi zwraca się ponadto uwagę na fakt, iż całkowita lub częściowa, nieprzerwana dostępność usług operatora nie jest możliwa. W skali roku oferent usługi gwarantuje jednakże dostęp do swoich serwisów w wysokości 92% (dziewięćdziesiąt dwa procent). Nie dotyczy to czasu, gdy na wskutek problemów technicznych lub problemów innej natury, których rozwiązanie leży poza obszarem kompetencji operatora (siła wyższa, zadłużenie osób trzecich) serwery nie są osiągalne w internecie lub czasu, w którym przeprowadzane są rutynowe prace konserwacyjne. Operator może ograniczyć dostęp do usługi na wypadek, gdyby wymagało tego bezpieczeństwo sieci internetowej, podtrzymanie integralności sieci, a w szczególności uniknięcie poważnych awarii sieci, oprogramowania lub baz danych.

(5) Usługi operatora podlegają ciągłemu rozwojowi, dopasowaniu i zmianom. Z tego powodu operator może w każdej chwili zmienić treść, optykę, formę wyglądu etc. swoich usług. W związku z powyższym użytkownik nie ma roszczeń z tytułu zachowania przez operatora pewnych standardów technicznych i stanu faktycznego. Użytkownik otrzymuje jedynie prawo do korzystania z danego serwisu w jego aktualnej formie. Użytkownik nie ma roszczenia z tytułu zachowania serwisu w wersji odpowiadającej jego stanowi w trakcie zawierania umowy. Operator zastrzega sobie prawo w każdej chwili bez podawania powodów zawiesić funkcjonowanie serwisu. W przypadku zawieszenia funkcjonowania serwisu użytkownik ma prawo wyboru, czy dotychczas uiszczone przez niego opłaty (np. za walutę premium zostaną mu zwrócone, czy też operator usługi umożliwi użytkownikowi dalsze z nich korzystanie w ramach innych oferowanych przez niego usług. Zwrot kosztów poniesionych na walutę premium jest możliwy tylko wówczas, gdy dokonane opłaty miały miejsce nie wcześniej niż 4 tygodnie przed zawieszeniem funkcjonowania serwisu. Innego rodzaju roszczenia z tytułu zawieszenia funkcjonowania serwisu są wykluczone.

(6) Rady i uwagi co do funkcjonowania serwisu oraz wskazówki co do wypełnienia zadań, których udzielają użytkownikowi operator i jego współpracownicy nie są wiążące. Użytkownik nie ma roszczenia o rekompensatę szkód, które dla niego powstały na wskutek zastosowania wskazówek operatora usługi i jego zespołu.

(7) O ile w opisie świadczeń wyraźnie nie zostało postanowione inaczej, usługi świadczone przez operatora serwisu są nieodpłatne. Nie dotyczy to przepisów § 3 "Waluta premium, świadczenia dodatkowe, warunki płatności".

§ 3 Waluta premium, świadczenia dodatkowe, warunki płatności
(1) Operator serwisu oferuje użytkownikom poszczególnych serwisów możliwość nabycia za realną gotówkę tak zwanej waluty premium (monet, diamentów, węgla, ziaren kakao, credits, koron, …). Koszty waluty premium zostają przedstawione użytkownikowi na odpowiednich stronach serwisów internetowych operatora. Zakup waluty premium odbywa się za pomocą zawarcia dodatkowej, niezależnej od zawarcia umowy o użytkowanie serwisu umowy (Umowa o korzystanie ze świadczeń dodatkowych). Zawarcie umowy o korzystanie ze świadczeń dodatkowych odbywa się za pomocą osobnego i specjalnie oznaczonego procesu zamówienia waluty premium. Proces zamówienia zostaje zakończony wyświetleniem przycisku „Kup (zakup)”. Potwierdzenie tego przycisku przez użytkownika serwisu jest równoznaczne z oddaniem przez niego wiążącego prawnie oświadczenia woli, które zobowiązuje go po zawarciu umowy do uiszczenia każdorazowej kwoty zamówienia.

(2) Za pomocą waluty premium użytkownik ma możliwość nabyć świadczenia dodatkowe, których nie obejmuje standardowe konto dostępu. Zamówienie poszczególnych świadczeń dodatkowych nie jest oddzielną umową, lecz jedynie jednostronną decyzją użytkownika o przeznaczeniu zamówionych przez niego w ramach umowy wymienionej w § 3 punkt 1 świadczeń dodatkowych. Dokładny opis możliwych do zamówienia świadczeń dodatkowych i potrzebnej w tym celu waluty premium znajduje się na poszczególnych stronach internetowych operatora i różni się w zależności od serwisu. Waluta premium może być używana wyłącznie w tym serwisie, dla którego została nabyta i nie może być przekazywana. Ważność waluty premium ograniczona jest do 12 miesięcy od daty zakupu.

(3) Dla świadczeń dodatkowych obowiązują oprócz OWU każdorazowe opisy świadczenia i warunki specjalne. Operator usługi zastrzega sobie prawo w każdej chwili zmienić rodzaj, zakres i przedmiot świadczeń dodatkowych.
W szczególności operator zastrzega sobie prawo, by na wskutek rozwoju lub dopasowania serwisu zmienić, wycofać z oferty lub/i oferować bezpłatnie poszczególne świadczenia specjalne.

(4) Użytkownik nie jest zobowiązany do nabywania waluty premium. Świadczenia dodatkowe mogą mieć charakter jednorazowy lub być czasowo ograniczone. Ograniczone czasowo świadczenia kończą się wraz z upływem czasu, na który zostały zamówione i mogą zostać ponownie zamówione, jeżeli dany rodzaj usługi będzie w dalszym ciągu oferowany przez operatora.

(5) Zwrot wartości raz nabytej i użytej do wykorzystania świadczeń dodatkowych waluty premium jest wykluczony. Nie dotyczy to przypadków, gdy umowa o zakup świadczeń dodatkowych została odwołana na mocy paragrafu 4. Nie dotyczy to również przypadków gdy usługi operatora lub zamówione przez użytkownika świadczenia dodatkowe w trakcie trwania umowy zostały przez operatora zmienione, zawieszone lub zamienione w usługi bezpłatne.
O ile użytkownik uiścił opłatę za świadczenia specjalne z góry na pewien okres (tzn. zakupił walutę premium), z których zamierzał skorzystać w przyszłości i nie może z nich korzystać z przyczyn zależnych od oferenta usługi (np. zawieszenie świadczeń dodatkowych lub permanentna ich niedostępność, zamiana dotychczas odpłatnych świadczeń dodatkowych w usługi bezpłatne), oferent usługi zobowiązuje się zgodnie z wyborem użytkownika umożliwić mu korzystanie z zakupionej waluty premium w jego innych serwisach lub zwrócić mu w rozsądnym czasie poniesione w ten sposób koszta (wartość zakupionej waluty premium). Przepis ten nie narusza prawa użytkownika do nadzwyczajnego wypowiedzenia umowy o korzystanie ze świadczeń dodatkowych w przypadku świadczeń dodatkowych niemożliwych do zrealizowania według paragrafu 8 punkt (1). Roszczenia użytkownika z innego tytułu są wykluczone.

(6) Operator usługi uprawniony jest do zażądania z góry opłaty w postaci waluty premium za korzystanie ze świadczeń dodatkowych. Należność za kupno waluty premium jest płatna w momencie zawarcia umowy o jej zakup, tzn. w momencie potwierdzenia zakupu waluty premium. Operator usługi oferuje różne możliwości dokonania opłaty. Użytkownik nie ma roszczenia z tytułu zaoferowania i zachowania przez operatora usługi pewnych metod płatniczych. Należność za walutę premium zostanie odciągnięta przez operatora zgodnie z wyborem użytkownika. Użytkownikowi zwraca się ponadto uwagę, że oferenci różnych metod płatniczych przekazują operatorowi usługi online w zależności od wybranej metody płatniczej tylko część opłaty, którą uiścił u nich użytkownik.
O ile użytkownik ma wobec operatora roszczenie z tytułu zwrotu lub rekompensaty opłat pod postacią innych świadczeń, jego roszczenie ogranicza się wyłącznie do wysokości rzeczywiście otrzymanej przez operatora kwoty netto. Prowizja zatrzymana przez oferenta usługi płatniczej nie zostaje zwrócona przez oferenta serwisu.

7) Na wypadek zwłoki z płatnością operator usługi uprawniony jest do zawieszenia świadczeń dodatkowych lub niezwłocznego zablokowania konta użytkownika. Obowiązek użytkownika do uiszczenia ustalonej umową opłaty pozostaje przez to nienaruszony.

(8) Na wypadek gdy z powodu zachowania zawinionego przez użytkownika powstają dla operatora usługi nieprzewidziane koszty lub anulacje, użytkownik ponosi wynikające stąd koszty. Operator usługi uprawniony jest w tym przypadku żądać uiszczenia tego rodzaju kosztów wraz z innymi powstałymi dotychczas na wskutek korzystania przez użytkownika ze świadczeń dodatkowych kosztami.

9) Roszczenia oferenta usługi użytkownik jego serwisu może odrzucić tylko i wyłącznie w przypadku bezspornych i prawomocnych roszczeń wzajemnych. Użytkownik może skorzystać ze swojego prawa wstrzymania należności, jeżeli jego roszczenie wynika z tej samej podstawy prawnej. Odstąpienie przez użytkownika od roszczeń na rzecz fizycznych lub prawnych osób trzecich jest wykluczone.

§ 4 Pouczenie na temat odwołania
Prawo do odwołania

Oświadczenie woli o zawarciu umowy może zostać odwołane w przeciągu 14 dni bez podawania powodów w formie pisemnej. Termin przewidziany do odwołania rozpoczyna się po otrzymaniu tego pouczenia w formie pisemnej, jednakże nie przed zawarciem umowy, a także nie przed spełnieniem obowiązku operatora serwisu o konieczności poinformowania użytkownika zgodnie z artykułem 246 § 2 w połączeniu z § 1 pkt.1 i 2 EGBGB (Ustawy Wprowadzającej do Kodeksu Cywilnego) oraz nie przed wypełnieniem obowiązków operatora serwisu zgodnie z paragrafem § 312 e pkt.1 zd.1 BGB w połączeniu z artykułem 246 § 3 EGBGB. Dla zachowania ważności terminu odwołania wystarczy wysłanie odwołania w przewidzianym terminie.
Odwołanie należy skierować na adres:

Upjers GmbH & Co. KG
Adres: Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy
Email: mail@Upjers.com
FAX: 0049951/510980102

Skutki odwołania

W przypadku skutecznego odwołania świadczenia otrzymane przez przez obydwie strony umowy świadczenia powinny zostać zwrócone, a ewentualnie osiągnięte korzyści (np. odsetki) powinny zostać oddane.
Na wypadek jeżeli użytkownik nie może zwrócić operatorowi serwisu otrzymanych świadczeń lub może je zwrócić tylko częściowo lub w gorszym stanie, użytkownik powinien dokonać w stosunku do oferenta usługi ewentualnego zwrotu kosztów wartości. Konsekwencją dla użytkownika jest konieczność realizacji zwrotu świadczeń otrzymanych w okresie do czasu złożenia odwołania. Zobowiązania do zwrotu poniesionych płatności muszą zostać wypełnione w przeciągu 30 dni. Termin rozpoczyna się dla użytkownika wraz z wysłaniem oświadczenia o odwołaniu, dla operatora serwisu wraz z otrzymaniem oświadczenia.

Szczególne wskazówki

Prawo użytkownika do odwołania wygasa przed czasem, jeżeli umowa została całkowicie zrealizowana przez obydwie strony na wyraźne życzenie użytkownika, zanim skorzystał on ze swojego prawa do odwołania.

Koniec pouczenia

§ 5 Roszczenia z tytułu uchybień
(1) Operator udostępnia użytkownikowi dostęp do usług i świadczeń dodatkowych w aktualnie dostępnej wersji. Użytkownik nie ma roszczenia o zachowanie lub wprowadzenie pewnego stanu i zakresu usług i świadczeń dodatkowych.

(2) Użytkownik jest świadomy faktu, że oddane do jego dyspozycji w ramach oferowanej przez operatora usługi oprogramowanie nigdy nie będzie funkcjonowało w pełni bezbłędnie - jak każde zresztą oprogramowanie. Dlatego też usługi operatora mogą zostać zaklasyfikowane jako wadliwe tylko wówczas, gdy możliwość grania utrudniona jest długofalowo w zasadniczy sposób.

(3) W celu ochrony użytkownika, a w szczególności w celu zabezpieczenia materiałów dowodowych zaleca się, by użytkownik dokonywał wszelkich skarg i doniesień u operatora serwisu w formie pisemnej (za pomocą faxu, listu lub poczty elektronicznej).

(4) Z zakresu roszczeń z tytułu uchybień wykluczone są zasadniczo błędy, które powstały na skutek działania siły wyższej, błędy, za które operator usługi nie ponosi odpowiedzialności, błędy, które wynikły na skutek niewłaściwego korzystania z serwisu przez użytkownika oraz błędy, które powstały na skutek zmian w serwisie nie przeprowadzonych przez operatora lub innych niezależnych od operatora manipulacji.

(5) Gwarancje w sensie prawnym nie są przejmowane przez operatora o ile w innym miejscu wyraźnie w formie pisemnej nie postanowiono inaczej.

§ 6 Odpowiedzialność cywilna
(1) W przypadku usług świadczonych nieodpłatnie, operator usługi nie odpowiada w żadnym wypadku za szkody inne niż powstałe na skutek rażącego niedbalstwa lub wyrządzone umyślnie.

(2) Na wypadek, gdy operator serwisu żąda za swoje usługi wynagrodzenia, odpowiada on za rażące niedbalstwo lub szkody wyrządzone umyślnie w pełnym zakresie. W przypadku lekkiego niedbalstwa operator odpowiada tylko w zakresie naruszenia zasadniczych postanowień umowy lub złamania gwarancji. Przez zasadnicze postanowienia umowy zwane również kardynalnymi obowiązkami w sensie wykładni prawnej rozumie się tego rodzaju obowiązki, które umożliwiają poprawną realizację postanowień umowy, których realizacji spodziewać się może użytkownik serwisu.

(3) Wymienione wyżej odstępstwa od odpowiedzialności prawnej nie obowiązują jednakże w przypadku odpowiedzialności za naruszenie życia, zdrowia i cielesnej integralności użytkownika. Nie obowiązują one również w przypadku, gdy szkoda wynika z zasadniczego naruszenia postanowień umowy i złamania zawartych w niej gwarancji. Odpowiedzialność operatora usługi na podstawie niemieckiej Ustawy o Odpowiedzialności cywilnej za produkt, jak i zakres zastosowania paragrafu § 44 a TKG (Ustawa o radiofonii i telewizji) pozostają tym samym nienaruszone.

(4) Obowiązek rekompensaty w przypadku naruszenia zasadniczych postanowień umowy ograniczony jest do wysokości przewidzianej szkody.

(5) Przewidziana szkoda ograniczona jest do wysokości 20 Euro na konto.

(6) Powyższe odstępstwa od odpowiedzialności i jej ograniczenia dotyczą również odpowiedzialności zatrudnionych pracowników umysłowych i fizycznych, przedstawicieli firmy oraz osób wykonujących zobowiązania oferenta usługi, w szczególności na korzyść udziałowców, współpracowników, przedstawicieli, organów i ich członków w kwestiach dotyczących ich odpowiedzialności osobistej.

(7) Operator usługi dystansuje się jednoznacznie od treści stron internetowych, do których oferowane przez niego usługi stwarzają pośrednie lub bezpośrednie odniesienia (linki). Operator nie przejmuje żadnej odpowiedzialności za treść owych stron, za którą są odpowiedzialni ich oferenta. Kontrola załączonych przez operatora linków nie ma miejsca. Ewentualne naruszenia obowiązującego prawa przez treści zamieszczone na owych stronach internetowych jest operatorowi nieznana. Na wypadek informacji o linkach łamiących prawo lub naruszających dobre obyczaje zostaną one niezwłocznie usunięte przez operatora.

(8) Zmiana obowiązku udowodnienia winy na niekorzyść użytkownika nie jest związana z wymienionymi wcześniej przepisami.

§ 7 Obowiązki użytkownika
(1) Użytkownik zobowiązuje się trzymać w tajemnicy jego dane dostępu do poszczególnych serwisów. Przekazywanie danych dostępu osobom trzecim jest zabronione.

(2) Użytkownik zobowiązuje się nie posiadać w danym serwisie więcej niż jednego konta. Jednoczesne korzystanie z większej ilości kont (tzw. multikonta) w danym serwisie jest zabronione.

(3) Używanie zewnętrznych skryptów i programów do automatycznego uczestnictwa w serwisach (tzw. botów) jest zabronione.

(4) Użytkownik zobowiązuje się przy korzystaniu z serwisu nie czerpać prywatnych korzyści z ewentualnych luk i błędów w programie (tzw. bugów). W ten sposób uzyskane korzyści powinny zostać zwrócone lub w inny sposób zrekompensowane i mogą zostać cofnięte przez operatora serwisu. Użytkownik zobowiązuje się do zachowania dla siebie informacji o rzeczywistych lub przypuszczalnych bugach i niezwłocznego poinformowania o nich operatora serwisu.

(5) Użytkownik zobowiązuje się nie zamieszczać w serwisie żadnych zdjęć, obrazków, linków, słów, reklam i wypowiedzi o politycznych, obraźliwych, seksistowskich, pornograficznych lub w inny sposób moralnie potępianych i nieprzyzwoitych, w szczególności rasistowskich, radykalnie prawicowych lub lewicowych treściach.
Ponadto użytkownik zobowiązuje się nie używać w serwisie pojęć, nazw własnych i zdjęć/obrazków chronionych prawami autorskimi. W przypadku wątpliwości użytkownik zobowiązuje się niezwłocznie usunąć niezaakceptowane przez operatora treści. W przypadku zaniechania przez niego tego działania podejrzane treści zostaną usunięte przez operatora.

(6) Użytkownik zobowiązuje się wypełniać wskazówki i zalecenia operatora, jego współpracowników, administratorów, moderatorów i pracowników technicznych. W szczególności dotyczy to instrukcji administratorów i moderatorów ewentualnie przynależącego do serwisu forum.

(7) Zawinione działania niezgodne z wyżej wymienionymi obowiązkami uprawnia moderatora do niezwłocznego wykluczenia użytkownika z uczestnictwa we wszelkich serwisach i zablokowania lub skasowania odpowiedniego konta lub wszystkich kont użytkownika. Wszelkie w momencie usunięcia lub zablokowania konta posiadane lub zamówione dobra – waluta premium, premie itp. nie zostają zwrócone lub w jakikolwiek inny sposób zrekompensowane.

§ 8 Wypowiedzenie umowy
(1) Użytkownik ma prawo w każdej chwili bez konieczności uzasadnienia i zachowania terminu wypowiedzenia wypowiedzieć swoje uczestnictwo w jednym lub wszystkich serwisach operatora.

(2) Operator ma prawo w każdej chwili bez zachowania terminu wypowiedzenia skasować jedno, więcej lub wszystkie konta użytkownika na wypadek likwidacji oferowanego przez niego serwisu.

(3) Jeżeli użytkownik zamówił za pomocą waluty premium świadczenia dodatkowe z góry na pewien czas, jego prawo do zwyczajnego wypowiedzenia umowy w czasie trwania świadczeń dodatkowych jest wykluczone.

(4) Prawo obu stron umowy do wypowiedzenia umowy o korzystanie z serwisu lub umowy o korzystanie ze świadczeń dodatkowych w każdej chwili z ważkiego powodu (nadzwyczajne wypowiedzenie umowy) pozostaje nienaruszone przez powyższe przepisy.

(5) Jeżeli operator serwisu ponosi odpowiedzialność za nadzwyczajne wypowiedzenie umowy o korzystanie z serwisu lub umowy o korzystanie ze świadczeń dodatkowych, wszelkie dokonane przez użytkownika przed zakończeniem umowy opłaty za przyszłe świadczenia przekraczające czas upłynięcia umowy (w tym także walutę premium wymienioną na usługi dodatkowe), zostaną mu zwrócone proporcjonalnie do poniesionych kosztów. Jakiekolwiek dalsze roszczenia użytkownika są wykluczone, o ile w OWU nie postanowiono inaczej.

(6) Oferent usługi uprawniony jest do jej wypowiedzenia w szczególności (lecz nie tylko) z ważnych powodów, jeżeli:
- użytkownik zalega z zapłatą należności w wysokości minimum 5 Euro i mimo dwukrotnego upomnienia nie uregulował należności,
- użytkownik naruszył w sposób umyślny zasady gry i pomimo upomnienia nie zaniechał swoich działań; upominanie użytkownika nie jest konieczne w przypadku, gdy podtrzymanie stosunku umowy ze strony oferenta usługi nie wchodzi w rachubę, na przykład w przypadku rażących naruszeń OWU (kilka kont należących do jednego gracza, działania niezgodne z prawem itd.),
- użytkownik nie korzystał ze swojego konta dłużej niż cztery tygodnie i mimo upomnienia nie podjął jakichkolwiek działań.

(7) Jeżeli na platformie serwisu nie ma przewidzianej specjalnej funkcji, za pomocą której możliwe byłoby wypowiedzenie umowy, każde prawomocne wypowiedzenie umowy powinno odbyć się w formie pisemnej, przy czym za formę pisemną uznaje się również pocztę elektroniczną (wiadomość email). Nadzwyczajne wypowiedzenie umowy wymaga zawsze formy pisemnej i podania przyczyn wypowiedzenia.

(8) Definitywne usunięcie danych użytkownika oraz jego konta odbywa się z przyczyn technicznych z kilkudniowym opóźnieniem.

(9) Na wypadek uzasadnionego wypowiedzenia umowy o użytkowanie serwisu lub świadczenia dodatkowe przez operatora usługi z ważnego powodu użytkownik nie ma roszczenia o zwrot poniesionych kosztów lub ich równowartości.

§ 9 Forma pisemna
Postanowienia odbiegające od Ogólnych Warunków Umowy oraz zmiany, uzupełnienia i uchylenia OWU wymagają do ich ważności formy pisemnej. Forma pisemna obowiązuje również w przypadku zmiany postanowienia o formie pisemnej. Przepis ten nie dotyczy ważności indywidualnych i jednoznacznych postanowień stron umowy.

§ 10 Przeniesienie praw
(1) Prawa do zamieszczonych przez użytkownika w serwisie informacji (w ramach działania serwisu) pozostają przy użytkowniku. Wraz z zamieszczeniem danej informacji w serwisie użytkownik udziela operatorowi serwisu możliwą w każdej chwili do odwołania licencję na nieodpłatne, nie wyłączne zamieszczanie, wyświetlanie, powielanie i rozpowszechnianie zamieszczonej przez niego informacji na platformach swojego serwisu. Uprawnienia innego rodzaju nie zostają udzielone przez użytkownika.

(2) Wyżej wymienione uprawnienia wygasają, jak tylko użytkownik skasuje zamieszczone przez niego informacje.

§ 11 Klauzula salwatoryjna, postanowienia końcowe
(1) Na wypadek nieważności poszczególnych przepisów tych oto Ogólnych Warunków Umowy ważność pozostałych przepisów pozostaje nienaruszona.

(2) Dla Ogólnych Warunków Umowy i wszelkich na ich podstawie zawartych umów obowiązuje prawo Republiki Federalnej Niemiec. Konwencja Narodów Zjednoczonych o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów (tu: ruchomości), jak i reguły kolizyjne niemieckiego i międzynarodowego prawa prywatnego nie obowiązują dla tych regulacji.

(3) Jeżeli po zawarciu umowy użytkownik przeprowadzi się poza granice RFN, sądem właściwym dla rozstrzygania sporów pozostaje siedziba operatora usługi. Dotyczy to również sytuacji, kiedy miejsce zamieszkania lub pobytu użytkownika nie jest znane w momencie wniesienia skargi.

(4) Operator zastrzega sobie w każdej chwili prawo do zmian lub uzupełnienia Ogólnych Warunków Użytkowania, o ile zaistnieje taka konieczność (np. dopasowanie do bieżącego stanu prawnego, tekstów ustawy lub rozszerzenie spektrum usług) z zastrzeżeniem jednakże, że w ten sposób nie powstaną dla pozostającego w dobrej wierze użytkownika szkody. Zmiany OWU zostaną zakomunikowane użytkownikowi w odpowiedni sposób. Poinformowanie użytkownika odbędzie się za pomocą specjalnego okna otwierającego się na stronie serwisu podczas logowania lub przez wysłanie maila na podany przez użytkownika adres. W każdym przypadku użytkownik zostanie poinformowany o zmianach podczas następnego logowania za pomocą wyróżniającego się graficznie komunikatu.

(5) Po otrzymaniu informacji o zmianach OWU lub możliwości przyjęcia ich do wiadomości użytkownik ma prawo w ciągu jednego miesiąca odmówić akceptacji nowych OWU. W celu zachowania materiałów dowodowych zaleca się użytkownikowi przy formułowaniu sprzeciwu zachowanie formy pisemnej (list, fax lub poczta elektroniczna).

(6) W przypadku gdy w ciągu miesiąca od otrzymania informacji o zmianach OWU lub możliwości przyjęcia ich do wiadomości użytkownik nie sprzeciwił się nowym OWU i w dalszym ciągu korzysta z serwisu operatora usługi, nowe OWU wchodzą wobec niego w życie. Jeżeli w przewidzianym ku temu czasie użytkownik odrzuci zmienione OWU obie strony umowy uprawnione są do wypowiedzenia umowy w przeciągu jednego miesiąca, o ile prawo wypowiedzenia umowy nie istnieje już na mocy § 8. Do momentu zakończenia stosunku umowy obowiązują dotychczasowe OWU.

(7) Ewentualne opłaty za świadczenia, które w wyżej omówionym przypadku wykraczają poza czas trwania umowy zostaną proporcjonalnie zwrócone użytkownikowi. Dalsze roszczenia użytkownika są wykluczone.

(8) W przypadku zmiany OWU operator usługi zobowiązuje się zwrócić szczególną uwagę użytkownika na możliwość wniesienia wobec nich sprzeciwu lub wypowiedzenia umowy oraz na przewidziane okresy wypowiedzenia i skutki prawne, w szczególności w przypadku, gdy sprzeciw nie zostanie wniesiony.

(9) Użytkownikowi usług zaleca się systematyczne informowanie się o stanie OWU oraz Zasad użytkowania i usług operatora.


Stan: Lipiec 2012
Oferent usługi: Upjers GmbH & Co. KG
Sąd rejonowy w Bambergu, rejestr handlowy: HRA Bamberg 10694
Adres: Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy
Adres email: mail@upjers.com
Telefon: 0049951/3015835 (nie dla Supportu!)
Link do supportu: Formularz Supportu

Numer identyfikacji podatkowej: 207 179 51108
Komplementariusz: Upjers Verwaltungs GmbH
Adres: Hafenstrasse 13, 96052 Bamberg, Niemcy
Numer ewidencyjny firmy: HRB Bamberg 5558
Prezes firmy: Klaus Schmitt